Aasa – opis firmy pożyczkowej

Aasa to firma pożyczkowa, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat. Jest to doświadczony pożyczkodawca, który specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych, czyli tak zwanych pożyczek ratalnych. W niniejszym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji odnośnie tej firmy pożyczkowej. Sprawdzamy również, czy Aasa opinie wśród klientów ma pozytywne. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Aasa – krótka historia firmy

Aasa to firma pożyczkowa, która powstała w 2011 roku w Estonii. Dzięki elastycznej ofercie oraz wsłuchiwaniu się w potrzeby pożyczkobiorców, szybko udało jej się zdobyć szerokie grono klientów. Już rok później, w 2012 roku firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Firma w naszym kraju nazywa się Aasa Polska S. A. W tym momencie firma działa w krajach takich jak Finlandia oraz Szwecja. Podstawowym elementem firmy pożyczkowej Aasa są pożyczki długoterminowe, czyli tak zwane pożyczki ratalne. Jest to doskonała opcja dla wszystkich klientów, którzy chcieliby uzyskać pożyczkę na nieco wyższą kwotę, a jednocześnie chcą spłacać ją w dogodnych, comiesięcznych ratach.

Co trzeba zrobić, by móc otrzymać pożyczkę od Aasa? Sprawdziliśmy to!

Aby móc uzyskać pożyczkę w firmie pożyczkowej Aasa, należy spełnić kilka warunków. Firma bardzo dokładnie je określiła, co sprawia, że każdy klient w bardzo szybki sposób może sprawdzić, czy ma szanse na uzyskanie pożyczki w tej firmie. Warunki wobec potencjalnych klientów Aasa są następujące:

  • wiek od 20 do maksymalnie 80 lat,
  • posiadanie adresu zamieszkania bądź zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z polskim dowodem osobistym,
  • posiadanie stałego źródła dochodu,
  • brak długów, które zostały odnotowane w działających w Polsce rejestrach dłużników.

Jaką kwotę pożyczki można uzyskać w Aasa?

Oferta firmy pożyczkowej Aasa została przygotowana w taki sposób, że jest ona jednolita dla wszystkich klientów. Maksymalna i minimalna kwota pożyczki jest taka sama zarówno dla nowych jak i stałych klientów. Ostateczna wysokość pożyczki zależy oczywiście od zdolności kredytowej danego klienta. Każdy klient może uzyskać pożyczkę w wysokości od 2000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Minimalne zobowiązanie można wziąć na 12 miesięcy, zaś maksymalny okres spłaty wynosi w Aasa 24 miesiące, czyli 2 lata. Każdy klient może w sposób dowolny dopasować okres spłaty i kwotę do swoich oczekiwań.

Które bazy dłużników sprawdza firma pożyczkowa Aasa?

Każda firma pożyczkowa prowadzi nieco inną politykę w zakresie weryfikacji swoich dłużników. Okazuje się, że Aasa weryfikuje swoich klientów we wszystkich istniejących bazach dłużników. Każdy klient będzie zatem sprawdzany w bazie BIG, BIK, ERIF oraz KRD. Z tego względu wszyscy konsumenci, którzy posiadają zadłużenie odnotowane w jakimkolwiek z tych rejestrów, mogą mieć ogromny problem z uzyskaniem pożyczki. Więcej informacji odnośnie firmy pożyczkowej Aasa można znaleźć na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/aasa-opinie/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *