Funeda opinie – co trzeba wiedzieć?

Rynek pożyczkodawców stale się zwiększa. Ciągle pojawiają się na nim nowe firmy. Warto zwrócić uwagę na istniejące od kilku lat przedsiębiorstwo Funeda. To polska firma oferująca wysokie kwoty pożyczek, próbując zdobyć jak największą przychylność klientów. Okres spłaty to nawet 4 lata. Co za tym idzie – wysokie koszty przy niskich kwotach zobowiązań. Co jeszcze warto wiedzieć na temat Funeda opinie?

Pożyczka w Funeda – warunki

Klient musi:

 • Mieć przynajmniej 20 lat i nie więcej niż 70;
 • Posiadać polskie obywatelstwo;
 • Okazać ważny dowód osobisty, oczywiście polski;
 • Wykazywać stały adres albo zameldowanie w Polsce;
 • Mieć konto w banku z dostępem do e-bankowości.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Funeda?

Skorzystanie z usług finansowych jest bardzo proste i przejrzyste. Nim klient przystąpi do wypełnienia formularza rejestracyjnego, powinien poznać następujące po sobie etapy, które musi przejść, by otrzymać pożyczkę. Następnie ułożyć plan, by wszystko odbyło się szybko, sprawnie i przede wszystkim efektywnie. Poniżej kroki, jakie musi przejść:

 1. Klient wchodzi na witrynę internetową Funeda i wybiera zakładkę, w której określa swoje potrzeby finansowe. Najpierw kwotę, jaka go interesuje (od 2000 do 12 000 złotych), a później okres spłaty (od 12 do 48 miesięcy). Wszystkie pożyczki są rozkładane na raty, których ilość i wysokość dobierania jest indywidualnie do potrzeb pożyczkobiorcy.
 2. Należy wypełnić wniosek poprzez wprowadzenie danych: imienia, nazwiska, adresu, numeru PESEL, numeru i serii dowodu osobistego, numeru telefonu, a także adresu e-mail.
 3. Określić stan cywilny, wysokość miesięcznych dochodów oraz ich charakter.
 4. Weryfikacja podanych danych przy pomocy aplikacji Instantor, która sprawdza również wypłacalność i sytuację finansową. Funeda nie potrzebuje przelewu weryfikacyjnego, w którym wysokość wynosi od 1 grosza do 1 złotego, w przypadku innych tego typu przedsiębiorstw.

 Kolejne etapy

 1. Jeśli pożyczkobiorca chce zwiększyć szansę na otrzymanie finansowania – wystarczy, że wyrazi zgodę na ściąganie co miesiąc przez Funedę środków z jego karty płatniczej. By to aktywować musi wprowadzić dane karty. Dzięki temu nie będzie się musiał martwić, że zapomni o wpłacie raty.
 2. Oczekiwanie na sprawdzenie wyżej wymienionych etapów rekrutacji przez usługobiorcę. Na ich podstawie wydana będzie decyzja o przyznaniu pożyczki.
 3. W przypadku pozytywnej  pieniądze są przelewane na podany przez klienta numer rachunku bankowego w 15 minut. Pod warunkiem, że wniosek został złożony w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku (w dni robocze), w godzinach od 9.00 do 18.00.

Największe zalety pożyczki w Funeda – podsumowanie

 • Czytelna witryna internetowa, prosta w obsłudze,
 • Decyzja i wypłata pieniędzy w szybkim czasie,
 • Zero formalności,
 • Pożyczka dla osób, które ukończyły 20 lat,
 • Można przedłużyć czas spłaty,
 • Szybka weryfikacja przy pomocy aplikacji Instantor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *