Pożyczki online – Loanme opinie

Szukając szybkich pożyczek przez Internet bardzo dużo osób kieruje się do firm, z których usług już korzystało. Albo też wybiera firmy, które są bardzo mocno reklamowane. Jedną z takich firm pożyczkowych jest właśnie Loanme. Reklamy są bardzo ciekawe i kuszą do wzięcia pożyczki. Czy warto? Nie da się ukryć, że Loanme opinie ma bardzo dobre, ale aby zostać klientem firmy trzeba spełniać kilka warunków.

Ile i na jak długo można pożyczyć?

Dla wielu osób wyznacznikiem czy oferta parabanku jest dobra, będzie kwota jaką można pożyczyć oraz maksymalny czas spłaty. W wypadku Loanme można pożyczyć od 500 do 11 000 złotych, a czas spłaty to maksymalnie 130 tygodni. Co ciekawe jest tu dostępna także oferta pierwszej darmowej pożyczki. Jednak inaczej niż w innych parabankach, tutaj nie oddaje się jednej raty po 30 dniach, a spłaca pożyczkę w 4 ratach w ciągu 30 dni, aby móc skorzystać z promocji. Jeśli spłacimy pierwszą pożyczkę na czas, to nie zostanie doliczona prowizja czy odsetki. Ile pożyczymy, tyle oddamy.

Kto może wziąć pożyczkę?

Loanme opinie ma tak dobre, ponieważ wymagania są standardowe. Nie ma tu ukrytych kruczków prawnych. Po prostu trzeba być osobą pełnoletnią, mieć polskie obywatelstwo i stały adres zameldowania w Polsce. A także polskie konto bankowe, ponieważ tylko z takiego rachunku zliczy się przelew weryfikacyjny oraz tylko na polski numer konta zostanie przelana pożyczka. Ponadto trzeba wykazywać stały dochód, ale może on być osiągany z wielu różnych form zatrudnienia. Bez problemu akceptowane są umowy zlecenie, o dzieło czy nawet dochody z wynajmu nieruchomości, renty i emerytury.

Trzeba się jednak liczyć z tym, że jak każda firma pożyczkowa i Loanme sprawdza wiarygodność pożyczkobiorcy. Dlatego składany samodzielnie wniosek trzeba wypełnić bardzo dokładnie i rzetelnie. Najlepiej jest spisać informacje prosto z dokumentów, aby przypadkiem się nie pomylić. Niestety często się zdarza, że właśnie z powodu błędów formalnych wniosek jest odrzucany. Po złożeniu wniosku czas wydania decyzji o przyznaniu pożyczki jest bardzo krótki.

2 komentarze Dodaj swoje
  1. Śmiało moge polecić tę firme! Zadzwoniłem do loanme jak potrzebowałem kasy na wyjazd w święta. Wszystko przebiegło bez problemowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *