Rankingi pożyczek pozabankowych – dlaczego opłaca się z nich korzystać?

Pożyczki w Polsce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dotyczy to w szczególności okresu świątecznego. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, dlatego też spora część konsumentów poszukuje sposobów na podreperowanie domowego budżetu. Tutaj z pomocą przychodzą nam oczywiście pożyczki pozabankowe. W tej chwili liczba ofert pożyczek jest tak duża, że znalezienie najlepszej może okazać się bardzo trudne. Z pomocą przychodzi nam wtedy ranking pożyczek pozabankowych. Czym wyróżniają się rankingi pożyczek i dlaczego warto je odwiedzać?

Ranking pożyczek – sposób na uzyskanie pożyczki dostosowanej do potrzeb i oczekiwań klienta

Wśród pożyczek pozabankowych największym wzięciem cieszą się ostatnio pożyczki ratalne. Jest to wyjątkowy typ pożyczki pozabankowej, który od chwilówki różni się znacznie dłuższym okresem spłaty. Oprócz tego, taką pożyczkę można uzyskać w znacznie wyższej kwocie. Miesięczne raty są stosunkowo niskie, dlatego z ich spłatą zazwyczaj klienci nie mają żadnych kłopotów.

Każdy ranking pożyczek ukaże nam wszystkie rodzaje pożyczek, którymi jesteśmy zainteresowani. Zadowoleni będą zarówno zwolennicy chwilówek jak i pożyczek ratalnych. W rankingu bardzo szybko znajdziemy taką propozycję, która będzie dla nas najkorzystniejsza. Na specjalistycznych stronach internetowych z rankingami każda oferta jest oceniana pod względem rozmaitych parametrów – RRSO, oprocentowania, prowizji i wielu, wielu innych. W jednym rankingu znajdziemy nawet kilkadziesiąt rozmaitych ofert pożyczkowych. Aktualny ranking pożyczek pozabankowych ratalnych można znaleźć na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-pozyczek-ratalnych-listopad-2019/.

Szybka weryfikacja ukrytych opłat

W rankingu pożyczek znajdziemy szereg interesujących informacji nie tylko o kwocie pożyczki, ale także o wszelkich opłatach, które będziemy musieli ponieść. Mowa tutaj o prowizjach z tytułu udzielenia firmy pożyczkowej, marżach, opłatach dodatkowych oraz prowizji. W ten sposób użytkownik od razu ma pełną informację odnośnie całkowitych kosztów związanych z daną pożyczką.

Przy oglądaniu rankingów warto też zwrócić uwagę, czy firmy pobierają opłaty za wydanie decyzji pożyczkowej czy rozpatrzenie wniosku. Mogą one być na tyle wysokie, że znacząco będą wpływały na koszt danej pożyczki. Każdy dobry ranking pożyczkowy powinien uwzględniać jak największą ilość pożyczek od różnych instytucji oraz dawać możliwość podzielenia ich według rozmaitych kryteriów.

Ranking pożyczek przydatny dla osób z negatywną historią kredytową

Polacy zadłużają się na szeroką skalę, co sprawia, iż wielu z nich trafia również do rejestrów dłużników takich jak BIK, KRD, ERIF czy BIG. Obecność w jednej z takich baz może być powodem odmowy udzielenia nam pożyczki przez daną instytucję. Wiele rankingów pożyczkowych zbiera informacje o firmach, które udzielają pożyczek także tym klientom, których historia kredytowa jest negatywna. Niejednokrotnie takie pożyczki są jednak znacznie droższe od zwyczajnych pożyczek, dlatego przy ich zaciąganiu trzeba zachowywać szczególną ostrożność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *