Solcredit – czym jest? Solcredit opinie.

W poniższym tekście opisujemy Solcredit – firmę pożyczkową, która tak naprawdę działa jako pośrednik w udzielaniu chwilówek. To przedsiębiorstwo jest popularne między innymi w Ameryce Południowej. Firma ta gwarantuje, iż pierwsza pożyczka będzie przyznana na promocyjnych zasadach. Jej RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, ma wynosić 0%, w związku z czym w trakcie spłaty konieczne będzie wyłącznie oddanie takiej ilości pieniędzy, jaka została pożyczona. Solcredit opinie – co mówią ludzie? Co takiego oferuje ta firma i o czym warto wiedzieć? Tego dowiecie się Państwo z tego artykułu – zapraszamy do lektury!

Solcredit – co trzeba zrobić, aby otrzymać pożyczkę?

Solcredit jest tylko pośrednikiem finansowym, jednakże przedstawia szczegółowe warunki otrzymania chwilówki. Prezentują się one następująco:

 • należy posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski;
 • trzeba posiadać rachunek w polskim banku;
 • niezbędne jest posiadanie numeru telefonu oraz poczty e-mail;
 • trzeba być obywatelem Polski oraz posiadać ważny dowód osobisty;
 • należy mieścić się w przedziale wiekowym 18-80 lat;
 • niezbędne jest posiadanie nieograniczonych zdolności do czynności prawnych;
 • należy uzyskiwać dochody z wybranego źródła.

Proces weryfikacji – jak wygląda?

Solcredit to firma pożyczkowa, która nie zajmuje się bezpośrednim gromadzeniem danych na temat historii kredytowej oraz nie prowadzi ich weryfikacji.

Po wejściu do zakładki „Polityka prywatności” można przejrzeć firmy współpracujące z Solcredit i dowiedzieć się, iż szczegółowo weryfikują one znane rejestry finansowe. Przyznanie albo odmowa udzielenia pożyczki może zależeć od historii danego konsumenta w następujących bazach:

 • BIG – Biuro Informacji Gospodarczej: BIG InfoMonitor;
 • Krajowy Rejestr Długów;
 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej;
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej;
 • ERIF.

Opinie na temat Solcredit

Strona internetowa firmy pożyczkowej Solcredit jest prosta w obsłudze oraz bardzo przejrzysta. Warto wiedzieć o tym, iż na stronie głównej jest mowa o tym, że Solcredit nie zajmuje się udzielaniem pożyczek. Witryna jest znana z tego, iż posiada wiele konkretnie sprecyzowanych informacji, dzięki którym można się dowiedzieć o usługach, jakie oferuje ten pośrednik.

Należy również znać sposób, w jaki Solcredit przedstawia swoją wysoką pozycję pośród innych pożyczkodawców, a oprócz tego swoje doświadczenie. Solcredit opinie posiada w zdecydowanej większości pozytywne. Firma ta posiada wskaźnik akceptacji wniosków w wysokości 96%, a wniosków o pożyczkę zaakceptowanych przez Solcredit jest 946 tysięcy. Prawie 100% klientów (dokładniej 99,10%) jest zadowolonych ze świadczonych usług finansowych. Jeżeli natomiast chodzi o łączną kwotę pieniędzy, jaka została pożyczona, to wynosi ona blisko 2 miliardy złotych i wciąż rośnie.

Zaciekawiła Cię oferta firmy pożyczkowej Solcredit? Chcesz skorzystać z jej usług? Więcej informacji na jej temat znajdziesz tutaj: https://www.czerwona-skarbonka.pl/solcredit-opinie-klientow-i-recenzja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *